Spirulina Besin Özellikleri

POW2FIT SPİRULİNA PROTEİN TOZU NEDİR?

Spirulina, beslenme uzmanlarının süper besin diye adlandırdıkları mavi-yeşil alg türüdür.
Ilık ve tatlı su göllerinde vahşi doğada doğal olarak yetişen spiral şeklinde bir mikro algdir. Suya mavimsi yeşil rengini verir ve dünyadaki en besleyici, bitki kökenli protein kaynaklarından biridir.

 


Şimdiye kadar kullandığınız en güçlü gıda,

Profesyonel sporculardan haftasonu gezginlerine, çalışan ebeveynlerden spor ve diyet yapanlara kadar herkes spirulina alglerinin tüm besinlerinden yararlanabilir. Pow2Fit Spirulina, doğanın en zengin saf vegan protein, amino asit, antioksidan, vitamin kaynağıdır. Beslenme hedeflerinizde, aktif yaşamınızda size güçlü bir avantaj sağlayan bir besin kaynağıdır.

    • Spor yapanlar için protein ihtiyacının karşılanmasında,
    • Zihinsel odağınızı artırmada,
    • Vücudunuzu yenilemede,
    • Demir eksikliği ve anemi rahatsızlıkları tedavisinde, çocuklar, yaşlılar ve çalışan ebeveynlerin günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarında…

Sağlığınızı ve kondisyonunuzu korumak, geliştirmek için ihtiyacınız olan protein, amino asit, vitamin ve mineraller deposudur.

 

KETO & VEGAN DİYET İÇİN EN HARİKA BESİN

Vücutta emilmesi zor olan vitaminler ve mineraller, Pow2Fit Spirulina’ da bol miktarda bulunur ve vücuda rahatça alınıp sindirilir.
Saf spirulinamız bitki bazlı bir proteindir – vücudunuzun ketozda kalmasını sağlar.
Günlük 10 gr alım, sağlıklı beslenmenizi artırmak için yeterlidir.
Kolayca ve rahatça gününüzü güçlü geçirmek için smoothielere, salata soslarına, yoğurta ve daha birçok yiyecek ve içeceğin içine katın ve karıştırın.


Yeni nesil beslenmede üst  seviye,

Spirulina, UN ve WHO tarafından insanlığın geleceği için önerilen, besinsel değeri ve sürdürülebilirliği açısından tarafından dünyanın en çok hakkında araştırılma yapılan bitkisidir.


PROTEİN KAYNAĞI

Spirulina, insan vücudunda ihtiyaç duyulan 20 amino asitten 18′ ini içeren ham proteinlerden oluşur.
Pow2Fit Spirulina aynı orandaki etten 3 kat daha fazla protein içerir.

ANTİOKSİDANLAR

Antioksidanlar bakımından zengin diyet besin. Çeşitli hastalıklara ve buna katkıda bulunan hücresel hasarları onarır ve önler. Bir Pow2Fit spirulina porsiyonu aynı orandaki yaban mersinden 8 kat daha fazla antioksidan ve havuçtan 25 kat daha fazla beta-karoten içerir.

VİTAMİN VE MİNERALLER

İnsan vücudu gün içerisinde çeşitli vitamin ve minerallere ihtiyaç duyar. Bir porsiyon Pow2Fit Spirulina, tüm B vitaminlerini içerir, çilekten 24 kat daha fazla E vitamini, sütten 10 kat daha fazla kalsiyum, ıspanaktan 3 kat daha fazla demir ve muzdan 4 kat daha fazla potasyum içerir.

TAMAMEN SAF

Ürünlerimiz sadece taze, saf ve doğal spirulinalardan elde edilir.

Herhangi bir toz, yapay içerik, boyar madde veya aroma verici ürün kullanılmamaktadır. Pow2Fit Spirulina süt, gluten veya GDO içermez. Doğal koşullarda yetiştirilir.

 

Top