POW2FIT Spirulina Faydaları

ENERJİNİZİ GERİ ALIN

Yorgun uyanmaktan sıkıldınız mı? İster sporcu olun ister bir ebeveyn; spirulina bedeninizi, zihninizi sağlıklı ve yenilenmiş şekilde değiştirerek stresinizi ve yorgunluğunuzu siler. En güçlü kahveden daha etkilidir. Sabah bir porsiyon Pow2Fit Spirulina size bütün gün net, odaklanmış, enerjik bir zihin ve beden verir.

DENEDİĞİNİZ EN GÜÇLÜ BESİN

Sabah güne sağlıklı başlamak için alabileceğiniz en iyi besin,
Sağlığınızı ve kondisyonunuzu korumak, geliştirmek için ihtiyacınız olan protein, amino asit, vitamin ve mineraller,
Aileniz ve kendiniz için,
Zihinsel enerjinizin ve odaklanmanızın ne kadar arttığını keşfedin,

Saf, taze ve vegan… 100% Spirulina.

YEŞİL VEGAN PROTEİN

Ham Pow2Fit Spirulina tozu, % 57 tam proteindir, tüm esansiyel amino asitler içeriğinde mükemmel dengededir. (Sığır eti, kıyaslandığında% 22 proteindir.) Diğer et veya bitki bazlı protein kaynaklarının aksine, saf Pow2Fit Spirulina, sert hücresel duvarlara sahip değildir. Toz spirulina proteinin ve amino asitlerin vücudunuzda emilmesini kolaylaştırmaktadır.

BAĞIŞIKLIK GÜÇLENDİRİCİ

Pow2Fit Spirulina ayrıca, hastalıklarla mücadele yetenekleri olan önemli omega-6 esansiyel yağ asidi olan gama linolenik asidi (GLA) içerir. Aynı zamanda B-1 (tiamin), B-2 (riboflavin), B-3 (nikotinamid), B-6 (piridoksin), B-9 (folik asit), C vitamini, vitamin D, A vitamini ve E vitamini; ayrıca potasyum, kalsiyum, krom, bakır, magnezyum, manganez, fosfor, selenyum, sodyum, çinko ve biyolojik olarak mevcut demir gibi yüksek hayati mineral konsantrasyonları içerir.

Besin Değerleri

Servis Ölçüsü 10g
2 tatlı kaşığı servis önerisi

1 Porsiyon Değeri
Kalori 29 kcal
Değerler*
Toplam Yağ
0,8 g
Kolesterol
0 g
Sodyum
105 mg
Toplam Karbonhidrat
2,4 g
Diyet Lifi
0,36 g
Şeker
0,31 g
Protein
5,7 g
Vitamin A
57 IU
Vitamin C
1,1 mg
Kalsiyum
12 mg
Demir
2,85 mg

Top